Najnowsze artykuły

Trendy w biżuterii na lato 2022 r.

W 2022 roku wszystko wydaje się być modne! Na wybiegu style są jednocześnie inspirowane latami 50-tymi, 70-tymi, 80-tymi, 90-tymi i retro-futuryzmem Y2K...

Czytaj Więcej

5 oznak jakości zegarka

Niezależnie od tego, czy chcesz go ze względów praktycznych, czy widzisz go jako oświadczenie mody, zegarek musi mieć wysokiej jakości projekt. Konstrukcja robi różnicę między funkcjonowaniem a pozostawieniem Cię w tyle o kilka minut.

Jednak przeciętny konsument często nie ma pojęcia o tym, jak wybrać taki czasomierz.

Zanim wejdziesz do sklepu z biżuterią, pamiętaj o tych wskazówkach:

It Needs to Have Weight

Zegarek mieści wiele małych elementów, z których wszystkie wpływają na jego działanie. Zbyt mały lub zbyt lekki wskazuje na tani projekt, więc poszukaj czegoś z solidnym metalem i szafirową konstrukcją.

Nie możesz usłyszeć dźwięku Tick-Tock

To może niektórych zaskoczyć. Jednak dźwięk tykania oznacza, że zegarek zatrzymuje się co sekundę. Jakość konstrukcji, z drugiej strony, objawia się jako ślizganie. Precyzyjnie dopracowana konstrukcja powoduje 10 mini tyknięć na sekundę - tak małych, że nie będziesz w stanie ich usłyszeć ani zobaczyć.

Producent

Nie chodzi nam o to, żeby wybrać Rolexa albo w ogóle nic. Szukaj raczej kraju, w którym zegarek został wyprodukowany. Szwajcarska marka, na przykład, musi przestrzegać surowych norm. Japońskie marki, lub ruch kwarcowy, oferują prawie tyle samo precyzji.

Optując za luksusem, z drugiej strony, wskazuje, że kupujesz tylko biżuterię, a nie funkcjonalny zegarek. Modele te posiadają mechaniczną funkcjonalność, która zwalnia z czasem.

Gdzie go kupisz

Zapomnij o domu towarowym. Znajdziesz tu głównie szereg stylów mody o średniej cenie. Zamiast tego, sklepy jubilerskie są miejscem, do którego należy się udać. Zespół ma tendencję do bardziej kompleksowego zrozumienia produktu. Sklep, zbyt, może być autoryzowanym dealerem.

Co to oznacza dla Ciebie? Autoryzowani dealerzy utrzymują połączenie z producentem i mogą mieć własne plany gwarancyjne.

Jest dobrze wykonany

To wydaje się być oczywiste. Jednak bez względu na to, na co się zdecydujesz, w projekcie nie ma nic taniego.

Na przykład, jeśli wybierzesz więcej stylu bransoletki, wyższej klasy projekt posiada zapięcie blokujące. To mocno trzyma kawałek wokół nadgarstka.

Podobnie, jeśli chcesz coś, co świeci w ciemności, podświetlenie tarczy musi być jasne: jasne, widoczne w każdych warunkach i wystarczająco silne, aby pozwolić Ci zobaczyć wszystkie funkcje.

Jeśli jesteś w Connecticut i szukasz wysokiej jakości zegarka, zatrzymaj się w Hannoush Jewelers. Przeglądaj online lub odwiedź jedną z naszych fizycznych lokalizacji.