Najnowsze artykuły

Trendy w biżuterii na lato 2022 r.

W 2022 roku wszystko wydaje się być modne! Na wybiegu style są jednocześnie inspirowane latami 50-tymi, 70-tymi, 80-tymi, 90-tymi i retro-futuryzmem Y2K...

Czytaj Więcej

Sprzedaż starej biżuterii

Strata jednej osoby może być zyskiem innej! W Hannoush Jewelers, kupujemy Twoją starą, niechcianą biżuterię, gdy jest w dobrym stanie do renowacji. Jeśli masz pudełko z biżuterią pełne nienoszonych przedmiotów, możesz skonsultować się z profesjonalistą w sklepie i uzyskać uczciwą cenę za swój trade-in. Kupujemy wiele przedmiotów, w tym zegarki, bransoletki, naszyjniki, kolczyki, wisiorki, pierścionki i opaski. Jedną z korzyści ze sprzedaży do lokalnego jubilera jest to, że możesz użyć pieniędzy, które otrzymasz, aby kupić swój nowy ulubiony kawałek na miejscu! Zanim przyniesiesz swoje kawałki, najpierw rozważ te wskazówki dotyczące przygotowania.

Oddziel się od emocji

Jako jubilerzy rozumiemy wartość sentymentalną, jaką może mieć biżuteria. Jednakże, jeśli rozważasz sprzedaż konkretnego kawałka, emocjonalne przywiązanie jest już blaknięcie. Chociaż trudne, musimy zachować obiektywizm, gdy puszczanie naszych osobistych przedmiotów. Cenny naszyjnik do Ciebie jest tylko naszyjnik do kogoś innego, więc zrozumieć, że wartość uważasz, że kawałek ma może być stronniczy z powodu połączenia z nim.

Miej realistyczne oczekiwania

Poza odłączeniem się od emocjonalnego przywiązania masz do kawałka, który może sprawić, że wierzysz, że jest wart więcej, twoje oczekiwania w ogóle powinny być realistyczne. Szukasz odsprzedaży kawałek, który został użyty, doświadczył lekkiego zmatowienia i prawdopodobnie należy do starszej kolekcji biżuterii. Nie jest prawdopodobne, że otrzymasz więcej niż połowę oryginalnej ceny, chyba że kawałek próbujesz sprzedać nie jest w rzeczywistości "stary".

Przywróć swoje przedmioty

Elementy, które próbujesz sprzedać prawdopodobnie zostały schowane w swoim pudełku z biżuterią, nietknięte przez dłuższy czas. To nie jest zły pomysł, aby rozważyć czyszczenia tych kawałków i próbuje odzyskać trochę ich dawnej chwały przed oceną. Kurz i brud, który zbudował się na powierzchni biżuterii można zmyć ciepłą wodą i delikatnym mydłem. Miękkie włosie szczoteczki do zębów dostanie się w zakamarkach bez powodowania szkód!

Zadawaj pytania!

Dobrym pomysłem jest znać szczegóły biżuterii, którą próbujesz sprzedać, zanim pójdziesz na konsultacje. Jeśli jest to diament, ile karatów jest to? Jeśli jest to bransoletka, jest wykonana ze złota lub białego złota? Im więcej wiesz, tym bardziej możesz kwestionować informacje otrzymane od rzeczoznawcy w odniesieniu do kawałka. To również pomoże Ci stworzyć realistyczny pomysł, ile można otrzymać za kawałek i dać ci nogę, aby stanąć na, jeśli są oferowane mniej.

Weź swój czas

Nasz początek wskazówka odnosi się do oddzielenia się od emocjonalnego połączenia można mieć do biżuterii jesteś sprzedaży. Jesteśmy bardzo wrażliwi na to, co dany kawałek może oznaczać dla Ciebie, więc nie będziemy zmuszać Cię do decyzji. Nasi klienci nigdy nie czują się popędzany w trakcie procesu, jak zachęcamy ich do zadawania pytań i wziąć czas, aby wyjaśnić swoje opcje w szczegółach. Nie ma żadnej presji na sprzedaż po naszej wstępnej konsultacji.

Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą starej biżuterii, zatrzymaj się w jednej z naszych lokalizacji w Connecticut, aby dowiedzieć się, co twoje kawałki mogą być warte.