Najnowsze artykuły

Trendy w biżuterii na lato 2022 r.

W 2022 roku wszystko wydaje się być modne! Na wybiegu style są jednocześnie inspirowane latami 50-tymi, 70-tymi, 80-tymi, 90-tymi i retro-futuryzmem Y2K...

Czytaj Więcej

Głosuj na Hannoush Jewelers CT Najlepszy sklep z biżuterią

Od 14 lat mieszkańcy Connecticut głosują na swoich ulubionych ludzi i miejsca w plebiscycie czytelników magazynu "Best of Hartford". Ten coroczny konkurs daje Państwu szansę, aby Państwa głos został usłyszany, jeśli chodzi o najlepsze firmy w rejonie Greater Hartford. W tym roku prosimy Was, pomóżcie nam zdobyć tytuł Najlepszego Sklepu z Drobną Biżuterią!

Co nas wyróżnia?

Hannoush Jewelers of Connecticut jest dobrze prosperującą, rodzinną firmą od ponad 30 lat. Mamy uczciwą reputację opartą na naszej wiedzy o biżuterii i uczciwych cenach.

Dzięki największemu wyborowi luźnych diamentów w okolicy, nasi klienci mogą zaprojektować własne pierścionki zaręczynowe, naszyjniki z wisiorkami i kolczyki dla swoich bliskich. Posiadamy również produkty najlepszych marek, takich jak ArtCarved, DIAMA, Gabriel & Co, Tacori i Verragio.

Niezależnie od tego, czy szukasz niezawodnego zegarka, czy zapierającego dech w piersiach pierścionka, nasz wyszkolony i kompetentny personel z przyjemnością pomoże Ci znaleźć idealny symbol Twoich uczuć.

Jak głosować

Zapraszamy Państwa, byłych i obecnych klientów, do oddania na nas głosu w kategorii Best of Retail. Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby upewnić się, że Twój wybór został pomyślnie zgłoszony:

  • Szybka rejestracja w trzech krokach: E-mail, Imię i Nazwisko
  • Aby Twój głos został zaliczony, musisz oddać co najmniej 10 głosów.
  • Aby Twój głos został zaliczony, MUSI zawierać nazwę miasta
  • Po zakończeniu głosowania kliknij przycisk Sfinalizuj mojąkartę do głosowania.

Karty do głosowania na Best of Hartford muszą być przesłane online do niedzieli, 25 lutego 2018 r. do godz. 23:59.

Dziękujemy za udział w głosowaniu!