Najnowsze artykuły

Trendy w biżuterii na lato 2022 r.

W 2022 roku wszystko wydaje się być modne! Na wybiegu style są jednocześnie inspirowane latami 50-tymi, 70-tymi, 80-tymi, 90-tymi i retro-futuryzmem Y2K...

Czytaj Więcej

Trendy w biżuterii na lato 2022 r.

W 2022 roku wszystko wydaje się być modne! Na wybiegu style są jednocześnie inspirowane latami 50-tymi, 70-tymi, 80-tymi, 90-tymi i retro-futuryzmem Y2K. Jednocześnie minimalizm, który rozpoczął się od COVID-19, jest kontynuowany z naciskiem na budowanie klasycznej garderoby zaprojektowanej na dziesięciolecia.

Trendy kształtowe i kolorystyczne na lato 2022 odzwierciedlają figlarność lat 70. i następnych. Wkroczyliśmy w okres, w którym nic nie jest prawdziwym trendem, ale w jakiś sposób nawiązuje do przeszłości. Oto, co powinno znaleźć się na Twoim radarze.

Duże chokery

Ta sylwetka łączy w sobie dwie koncepcje: 1990s nostalgia chokera z substancją naszyjnika oświadczenia. Lato 2022 skupia się bardziej na sprzęcie, w tym na większych, bardziej widocznych ogniwach, ale nie ignoruje szczegółów, takich jak kamienie szlachetne i tekstury.

Wszystko Y2K

Koniec lat 90. i początekXXI wieku to czas sprzeczności: Cienkie łańcuszki Y obok grubych, inkrustowanych kamieniami pierścionków, szersze bransoletki na mankietach podkreślające blask łańcuszka na brzuchu oraz minimalizm obok przesadnie dużej, kolorowej biżuterii. Dzisiejsza aktualna aktualizacja Y2K skutkuje udoskonaleniem "wyrzuconych" stylów z tej epoki.

Frędzle

Frędzle oznaczają styl boho, ale mogą też oznaczać nadmiar lat 80-tych. Pierwszy z nich to tekstylia, łańcuchy i bardziej naturalne materiały, uosabiające swobodny charakter. Ten drugi podkreśla, że większe jest lepsze, szczególnie jeśli chodzi o kolczyki i naszyjniki z perełkami.

Jaśniejsze kolory

Poczuj odrobinę kaprysu! W ostatnich latach, wyższe-end biżuteria złamał wolne od diamentów-above-all-se mentalności i veered w kierunku innych kamieni szlachetnych, jak również kolorowe fantazyjne diamenty. Wynik ma tendencję do czuć się bardziej indywidualistyczny i retro, bez względu na to, czy zakupy dla pierścionka zaręczynowego lub bransoletki.

Mankiety

Prezentacje na wybiegach rozpoczynają się od szerszych, bardziej widocznych bransoletek na mankietach obejmujących nadgarstek i przesuwają się w górę, dzięki czemu podobna lub bardziej druciana sylwetka podkreśla górną część ramienia. W obu kontekstach, mankiety nadają królewski, bardziej zdecydowany charakter, kontrastujący z charmsami i bransoletkami tenisowymi.

Srebro

To już nie jest złoto ani biust! Zarówno w przypadku męskiej, jak i damskiej biżuterii, lato 2022 przybrało formę stonowanego, błyszczącego połysku, który jest ukłonem w stronę alternatywnych trendów z lat 90. Srebro dostarcza ten retro, ale wszechstronny szablon, który dodaje substancji do codziennej biżuterii modowej, czy to sam lub z różnymi kamieniami półszlachetnymi.

Duże łańcuchy

Niezależnie od stylu ogniw, łańcuchy zdefiniowały biżuterię na 2022 rok bardziej niż jakakolwiek inna sylwetka i sezon letni nie jest inny. Jako bransoletka, naszyjnik lub dyndający kolczyk, ta maksymalistyczna forma rozszerza to, co tradycyjnie jest uważane za minimalistyczne bez polegania na kamieniach szlachetnych.

Charms

Kolejnym krokiem w kierunku indywidualności są charmsy na bransoletkach i naszyjnikach, które łączą w sobie młodzieńczą jakość z dorosłym poczuciem upamiętniania okazji. Szczególnie w połączeniu z innymi bransoletkami, charms dostarcza czegoś wielowymiarowego i urozmaica teksturę.

Kryształy

Kryształy nagle wydają się być wszędzie, dodając charakterystyczny połysk do wielu elementów. Nakładaj je na siebie z frędzlami, aby uzyskać efekt lat 80-tych lub skontrastuj sznur z solidnym złotym łańcuchem.

Chcesz poznać niektóre z najpopularniejszych trendów biżuteryjnych tego lata? Odwiedź jeden z naszych wygodnych sklepów w CT już dziś.