Najnowsze artykuły

Trendy w biżuterii na lato 2022 r.

W 2022 roku wszystko wydaje się być modne! Na wybiegu style są jednocześnie inspirowane latami 50-tymi, 70-tymi, 80-tymi, 90-tymi i retro-futuryzmem Y2K...

Czytaj Więcej

Wskazówki dotyczące wyboru idealnego pierścionka obiecanego

Jeden z częstych powodów, dla których daje się komuś pierścionek zaręczynowy? Jesteś zaangażowany w związek z tą osobą, ale nie jesteś jeszcze gotowy, by podjąć decyzję o małżeństwie. Widząc pierścionek na swoim palcu każdego dnia, obdarowana osoba wie, że podjęto zobowiązanie dotyczące przyszłego rozwoju związku.

Jeśli zastanawiasz się nad podarowaniem swojej drugiej osobie pierścionka zaręczynowego, który ma symbolizować Waszą miłość, co powinieneś wiedzieć o właściwej etykiecie i różnych stylach?

Co jest zwyczajem?

Obrączki nie są zarezerwowane dla określonej grupy wiekowej. Zaangażowana para może być nastolatkami, trzydziestolatkami lub sześćdziesięciolatkami! W każdym razie może to być bardziej dojrzały sposób na symbolizowanie wierności, bez konieczności oczekiwania na oświadczyny. Najważniejszą rzeczą, jaką należy zrobić jako darczyńca, jest jasne przedstawienie swoich intencji; nie chcesz, aby Twój partner błędnie założył, że w przyszłości dojdzie do małżeństwa.

Na którym palcu powinnaś nosić pierścionek? Pierwszą myślą, jaka przychodzi Ci do głowy, jest prawdopodobnie palec serdeczny, na którym później pojawi się pierścionek zaręczynowy. Jednak jego umiejscowienie powinno być osobistym wyborem Twojej partnerki, opartym na tym, co sprawia, że czuje się ona komfortowo.

Wybór stylu

Tradycyjnie, pierścionek zaręczynowy kosztuje znacznie mniej niż pierścionek z diamentem. Wykonany z eleganckiego, ale niedrogiego materiału, takiego jak żółte złoto, pierścionek obiecujący zazwyczaj nie ma dużego kamienia centralnego. Często można zobaczyć obrączki z litego metalu, małe kamienie szlachetne lub przeplatane wzory z metali mieszanych. Na przykład, symbol nieskończoności w srebrze i złocie.

Niezależnie od tego, co wybierzesz, upewnij się, że metal nie powoduje przebarwień skóry ani nie matowieje. Chociaż jest to mniej wartościowy zakup niż pierścionek zaręczynowy z diamentem, Twój partner może nadal nosić pierścionek z obietnicą z biegiem czasu.

Dodaj osobisty akcent

Niezależnie od tego, czy będzie to serdeczny grawerunek, kamień urodzenia Twojej drugiej osoby, czy też wyszukana prezentacja, ten symbol Twojego zaangażowania zostanie zapamiętany na długie lata.

Chociaż powody, dla których dajemy pierścionek obiecujący mogą być różne, prezenty te są przysięgą między dwojgiem ludzi. W Hannoush Jewelers of Connecticut staliśmy się częścią wielu historii miłosnych na przestrzeni lat. Jeśli jesteś gotowy, aby wybrać pierścionek zaręczynowy, odwiedź jedną z naszych dogodnych lokalizacji w Connecticut, aby dokonać spersonalizowanych zakupów.