Najnowsze artykuły

Trendy w biżuterii na lato 2022 r.

W 2022 roku wszystko wydaje się być modne! Na wybiegu style są jednocześnie inspirowane latami 50-tymi, 70-tymi, 80-tymi, 90-tymi i retro-futuryzmem Y2K...

Czytaj Więcej

Tradycje ślubne dla dzisiejszej Panny Młodej

Jeśli chodzi o tradycje, nie można zmieścić wiele więcej w jednej okazji niż w dniu ślubu! Od wyboru sukni przez Pannę Młodą do samej ceremonii, przemowy drużby, pierwszego tańca i rzucania bukietem, Wasz wielki dzień będzie ciągłym ukłonem w stronę tradycji. Może się okazać, że niektóre z tych zwyczajów nie są w zgodzie ze stylem Twojego ślubu, ale jeśli chodzi o biżuterię ślubną, docenisz wiele starych tradycji, głównie dlatego, że panna młoda wychodzi z tego całkiem dobrze, z mnóstwem iskrzących opcji...

Perły:

Tradycyjnie zadaniem pana młodego lub ojca panny młodej jest podarowanie pannie młodej pereł w dniu jej ślubu. Perły są postrzegane jako symbol doskonałości, czystości i niewinności, a mówi się, że starożytni Grecy wierzyli, że perły pomogą zapewnić małżeńską błogość i zapobiec płaczu nowożeńców!

Jeśli chodzi o biżuterię ślubną, istnieje wiele, wiele możliwości wyboru, jeśli chodzi o perły. Możesz zdecydować się na choker z pereł, dyskretną bransoletkę z pereł, piękne kolczyki lub jedną z naszych ulubionych ozdób do włosów z pereł, oto nasza ozdoba do włosów z liści złota i pereł słodkowodnych, która jest doskonałym wyborem dla każdej panny młodej.

Biżuteria dla druhen:

Wiele młodych dziewcząt dowiaduje się o tym przejściu, gdy są proszone o bycie flower girl lub druhną dla siostry lub kuzynki. Nie musisz wydawać fortuny na prezenty dla druhen - wystarczy piękny, prosty element, być może ładny wisiorek, ale jeśli chcesz wypchnąć łódź na wierzch, możesz zdecydować się na zestaw kolczyków i wisiorków, jak nasze Jenna, kryształowe kolczyki łezki i zestaw wisiorków, jest to idealne podziękowanie za ich pomoc i wsparcie w Twoim wielkim dniu, a dodatkowo wyglądają fantastycznie na zdjęciach ślubnych!

panna młoda

Spinki do mankietów:

Tak jak w przypadku druhen, tradycją jest, aby drużba, drużbowie i woźni otrzymali prezent w dniu ślubu. Spinki do mankietów są niezawodnym prezentem, ale nie ma żadnych ograniczeń, dlaczego nie pomyśleć poza pudełkiem i zdecydować się na coś trochę poza normą, okulary przeciwsłoneczne są dobrą opcją jeśli masz ślub w miejscu docelowym.

Pierścionek zaręczynowy:

Tradycja noszenia pierścionka zaręczynowego na trzecim palcu lewej ręki wywodzi się ze starożytnego Egiptu, ponieważ Egipcjanie wierzyli, że zawierał on żyłę, która prowadziła do serca. Old fashioned konwencji sugerują, że człowiek powinien spędzić od jednego do trzech miesięcy pensji na pierścionek zaręczynowy dla jego narzeczonej-to-be, a przeciętny człowiek spędza około jednego do trzech miesięcy zakupy dla idealnego pierścienia! Engagement style pierścień zmienić z mody, ale okrągłe cięcie brylant lub princess cięcie są zawsze eleganckie i stylowe, prezentowane w białym złocie lub ustawienia platyny.

To zawsze było tak, że panna młoda otrzymuje pierścień w dniu jej ślubu, ale w latach 20-tych XX wieku amerykański przemysł jubilerski rozpoczął kampanię marketingową, która miała na celu zachęcenie mężczyzn do noszenia obrączki ślubnej narzędzie. To było niezwykle udane, a do końca lat 40-tych, 80% par były zarówno noszenie zespołów weselnych. Czy Twój nowy mąż będzie nosił obrączkę?

Jak zawsze z porad ślubnych, to jest tam tylko dla pomysłów, to zawsze najlepiej iść z tym, co pasuje do Twojego własnego stylu osobistego.

Dowiedz się więcej na: http://zlota-obraczka.pl