Najnowsze artykuły

Trendy w biżuterii na lato 2022 r.

W 2022 roku wszystko wydaje się być modne! Na wybiegu style są jednocześnie inspirowane latami 50-tymi, 70-tymi, 80-tymi, 90-tymi i retro-futuryzmem Y2K...

Czytaj Więcej

Spinki do włosów: 15 klasycznych rozwiązań i 8 aktualnych trendów fryzjerskich.

 • Klasyfikator spinek do włosów
  • 8 popularnych spinek do włosów
  • 6 rodzajów spinek do włosów, o których nazwach nie miałaś pojęcia
   • Sworzeń obrotowy
   • Twister i jego odmiany
   • Heagami
   • Bumpit
   • Bajgiel
   • Spinka do warkocza francuskiego
 • Top trendy na lato 2020: 8 gorących trendów

Dodatek z dzieciństwa z łatwością podawany przez czołowych światowych stylistów nagle zamienił się w gorący trend tego lata: modne spinki do włosów - Absolutny must-have sezonu. Nie bez powodu mówi się, że od miłości do nienawiści jeden krok. To prawda, w przypadku spinek do włosów okazało się, że jest odwrotnie.

Szpilki do włosów były modne w czasach, gdy większość naszych czytelników chodziła jeszcze do szkoły. Wtedy, na początku lat dziewięćdziesiątych, wyobrażenie sobie fryzury maturalnej bez "stokrotek", "krabów", "wstążek" czy ozdobnych sprężynek było po prostu niemożliwe. Pod koniec pierwszej dekady nowego wieku moda na noszenie spinek ustąpiła, a teraz znów się pojawiła. I to tak głośno, że dekoracyjne ozdoby do włosów natychmiast pojawiły się na głowach czołowych top modelek, milionowych blogerek i głównych celebrytek naszej planety. Cóż, dajmy spinki do włosów raz na zawsze, sklasyfikujmy je i dowiedzmy się, jakie rodzaje ozdób do włosów są uważane za najgorętszy trend w dzisiejszych czasach.

Klasyfikacja spinek do włosów

Spinka do włosów to coś więcej niż tylko element biżuterii. Jest to spinka do włosów, która oprócz elementu funkcjonalnego pełni również funkcję ozdobną. Urządzenia te mogą być wykorzystywane na różne sposoby: ktoś używa ich do nadania objętości cienkim włosom, ktoś kręci bujne loki. Dziś jednak często zdarza się, że spinka służy jedynie jako ozdoba. Uderzającym tego przykładem jest spinka do włosówSpinka do włosów, której obecność w stroju sprawia, że staje się on bardziej żywy, wyrafinowany, stylowy i, powiedzmy sobie szczerze, bogaty.

Materiał, z którego wykonane są spinki do włosów, również może być bardzo różny: naturalne drewno i skóra, metal, szlachetny lub mało wartościowy, plastik, guma, a nawet kamień. Jeśli mówimy o najbardziej trwałych modelach, przeznaczonych do codziennego noszenia, są one najczęściej wykonane z plastiku lub polimeru. Weekendowe spinki do włosów to zazwyczaj biżuteria lub droga biżuteria designerska, która zachwyca swoim wyglądem i znacznie różni się od codziennych modeli kosztem..

Biżuteryjna spinka do włosów Nie jest przeznaczony do noszenia na co dzień. Jest to dodatek statusowy, który, podobnie jak pierścionek z dużym diamentem, wygląda zupełnie nie na miejscu w zgiełku dnia powszedniego. Ale na przyjęciach, imprezach charytatywnych, urodzinach, imieninach i wszędzie tam, gdzie trzeba wyglądać najlepiej jak królowa, to urządzenie będzie niezastąpione.

8 popularnych stylów

Ale to nie materiał czy element biżuterii jest podstawą do klasyfikacji spinek do włosów. Te urządzenia do włosów są najczęściej rozróżniane na podstawie rodzaju zastosowanego zapięcia. Poniżej znajdziesz listę głównych typów spinek do włosów, wśród których zapewne znajdziesz te najwygodniejsze, a o niektórych z nich usłyszysz nawet po raz pierwszy.

 1. Francuskie szpilki do włosów. Drugą nazwą tego typu produktów jest automatyka. Urządzenia te mają imponujący rozmiar i, co do zasady, są popularne wśród właścicieli bujnych włosów, którzy są przyzwyczajeni do ciasno i bezpiecznie wiązać loki. Wystarczy ręcznie zamocować spinkę do włosów, a produkt nie może się sam otworzyć. Ze względu na fakt, że spinki te są dość dużych rozmiarów, projektanci i jubilerzy widzą w nich ogromne pole do popisu dla kreatywności. Francuskie spinki do włosów są często zdobione dżetami Swarovskiego, małymi kamieniami półszlachetnymi, piórami i innymi elementami dekoracyjnymi, które sprawiają, że urządzenie staje się dziełem sztuki.
 2. Klipsy. Produkty te to najczęściej para listew: ta na dole wykonana jest z metalu, a ta na widoku z tworzywa sztucznego. Nie jest to jednak ustalona formuła, możliwe są warianty. Jeśli spinka do włosów jest wykonana w całości z metalu, jej "przednia" strona jest koniecznie ozdobiona kamieniami lub jakimiś elementami dekoracyjnymi. Dzięki temu produkt będzie wyglądał elegancko i odświętnie, nawet jeśli tylko zbierze włosy w koński ogon.
 3. Spinki do włosów z krokodyla. Urządzenia te mają wiele modyfikacji, począwszy od malutkich krokodylków, które mogą tworzyć wieniec na włosach, a skończywszy na dużych instancjach, które poradzą sobie nawet z mopem długich i bardzo napuszonych włosów. "Krokodyle" takie funkcjonalne dekoracje są nazywane nie bez powodu. Fakt, że części robocze takiej spinki posiadają zęby, które po kliknięciu przypominają szczęki aligatora. Co ciekawe, "spinki z krokodyla" mogą być zarówno spinkami wyłącznie funkcjonalnymi (np. produkty, które są używane przez fryzjerów do mocowania kosmyków), jak i pięknymi spinkami dekoracyjnymi, które służą jako ozdoba kobiecych włosów. Igłownicy często kupują gotowe spinki do włosów i używają ich jako bazy: są one ozdobione koralikami, kamieniami, wstążkami i innymi elementami dekoracyjnymi, zamieniając kawałek zwykłego plastiku w arcydzieło godne najgłośniejszej imprezy.
 4. Szpilki do włosów Condor. Struktura tych produktów jest bardzo podobna do struktury krokodylej spinki do włosów. Natomiast u kondorów górna część jest bardziej płaska i opływowa. Na tym w istocie polega różnica. Wizualnie spinki te wyglądają powściągliwie i elegancko, dlatego najczęściej sięgają po nie dziewczyny, które przestrzegają biurowego dress code'u.
 5. Spinki do szczęki. Produkty te mają wiele nazw. Jakby się tylko nie nazywały: i mufki, i pazurki, a nawet motyle! Struktura tych spinek do włosów jest prosta i znana każdej dziewczynie: to dwa grzebienie, patrzące na siebie i dzięki sprężynie bezpiecznie zamknięte razem. "Szczęki" mogą być bardzo małe, pozwalając naprawić loki po lewej i prawej stronie twarzy, a mogą być duże i masywne, z pomocą których można zebrać bujną fryzurę. Motyle można wykorzystać na wiele różnych sposobów: jako romantyczne i lekkie upięcie lub jako fryzurę równoległą do kości policzkowych na spotkanie w biurze lub w interesach.
 6. Wsuwki do włosów. Producenci używają taśm metalowych do tworzenia tych produktów. Gotowe urządzenie otwiera się aż do kliknięcia, a po zamknięciu pewnie utrwala loki we fryzurze. Mówi się, że zatrzaski są najdelikatniejsze dla kobiecych włosów. Jednak ze względu na ich niewielki rozmiar, są one najczęściej używane w połączeniu ze sobą lub z innymi małymi klipsami do włosów, które pasują kolorystycznie lub wzorniczo do zatrzasków.
 7. Szpilki do włosów Avery. Produkty te są ulubionymi produktami stylistów i fryzjerów, którzy najczęściej wyczarowują damskie fryzury - nie na co dzień, ale na daną okazję. Tego typu wsuwki po pierwsze są niezauważalne na włosach, a po drugie wyposażone są w bezpieczny element blokujący, który chwyta włosy i nie pozwala lokowi oddalić się od miejsca, które wyznaczył mu fryzjer.
 8. Koki. Niezastąpione dla tych, którzy nie mają nic przeciwko noszeniu długich włosów od czasu do czasu, ale nie chcą ryzykować zabiegu przedłużania. Kok to spinka do włosów, która ma albo sztuczne albo naturalne włosy. Tworzy on iluzję długich włosów i jest często stosowany w celu dodania objętości własnej fryzurze. Przedłużanie włosów jest przydatne dla dziewczyn z krótkimi i średniej długości włosami. A także dla posiadaczy włosów rzadkich, cienkich i łamliwych, którzy muszą sztucznie zwiększać objętość.

Ogólnie rzecz biorąc, spinka do włosów nie zawsze jest tylko utrwalaczem. W większości przypadków jest to klejnot lub funkcjonalny produkt, który pozwala osiągnąć pożądaną objętość włosów na głowie, a nawet skorygować długość włosów. Funkcja utrwalająca spinki do włosów jest od dawna drugorzędna. Dziś nie chodzi już o to, jak działa spinka, ale o to, jak wygląda i jak zmienia Twoje włosy.

6 rodzajów spinek do włosów, których nazw nie znałaś

Istnieje szeroka gama spinek do włosów spinki do włosów: rodzajePowyżej wymieniliśmy rodzaje spinek do włosów, które są uważane za najbardziej popularne. Jesteśmy pewni, że każda kobieta jest z nimi zaznajomiona w ten czy inny sposób. Ale są takie spinki do włosów, o których pewnie nawet nie słyszeliście, a jeśli słyszeliście, to ich nie widzieliście, a jeśli widzieliście, to nie wiecie jak się nazywają. Cóż, spróbujmy nie tylko powtórzyć to, co każdy z nas dobrze wie, ale także nauczyć się czegoś zasadniczo nowego.

Sworzeń obrotowy

Termin ten w tłumaczeniu z języka angielskiego oznacza "szpilki do włosów". Są to miniaturowe spinki do włosów, które wykonane są w formie spirali i dzięki swojej budowie są w stanie utrwalić nawet najgrubsze i najcięższe włosy.

Właściwie, spinki do włosów, których rodzajem są spirale, trudno nazwać bezpieczną spinką do włosów. Ale dawno temu, kiedy "krokodyle" i "kraby" nie istniały, bardzo pomagały modystkom w tworzeniu niezwykłych fryzur. Pomyśl o tych zapierających dech w piersiach budowlach architektonicznych na głowach kobiet i spróbuj sobie wyobrazić, ile szpilek było potrzebnych do zbudowania Wieży w Pizie na twojej głowie. Czasy świetności szpilek już dawno minęły. Produkty te są jednak nadal aktualne. Wystarczy dołączyć element dekoracyjny (taki jak kokarda lub pączek kwiatu) do środka spinki do włosów - a bezpretensjonalne akcesorium natychmiast zamieni się w dekorację.

Twister i jego odmiany

Twister jest pozdrowieniem z przeszłości i nagle stał się znowu modny. Jest to w zasadzie drucik, wyłożony materiałem, z pianką w środku (aby nie uszkodzić zbytnio włosów podczas używania akcesorium). Włos jest wkładany do szczeliny, która znajduje się w drucie. Następnie akcesorium jest skręcane zgodnie z życzeniem osoby noszącej, mocując włosy w odpowiedniej pozycji. A potem końcówki twistera są podkręcone i ukryte przed nieuważnymi spojrzeniami gdzieś pod włosami, pozostając niewidoczne dla wszystkich.

Twister jest dobry, ponieważ nie marszczy włosów. A materiał, z którego wykonany jest drut, pozwala na wybór akcesorium w kolorze włosów, jeśli osoba nosząca twister chce, aby nie rzucał się on w oczy. Jeśli chce, aby był on widoczny, nikt nie powstrzymuje jej przed wyborem bardziej kontrastowej i rzucającej się w oczy opcji.

A twister sophista - to spinka do włosów, która jest wariacją na temat twistera. Na końcach twista sophista znajdują się małe wypustki. Aby zamocować akcesorium należy włożyć uszy jedno w drugie. Niektóre modele są wyposażone w specjalny przycisk, który umożliwia połączenie jednego ucha z drugim. W każdym z tych przypadków uszy układają się w uroczą, miniaturową kokardkę, która służy jako ozdoba włosów.

Innym rodzajem twistera jest tzw. french twist - Służy do tworzenia z włosów idealnej skorupy. Klips do włosów to siatkowa rurka, wokół której można okręcić włosy. W tym projekcie użyto wsuwek, aby zabezpieczyć je na miejscu.

Heagami

Niezwykłe imię, prawda? Naszym zdaniem jest to nieco podobne do terminu "origami", którym określa się sztukę składania papierowych figur bez użycia nożyczek i kleju. Możesz również zrobić wiele rzeczy z spinką do włosów zwaną heagami. Na przykład idealny lok lub spirala włosów, jak również wiele wariantów wiązki. A wszystko to bez kleju i nożyczek: wystarczy heagami i Twoje ręce lub ręce Twojego fryzjera.

Konstrukcja Heagami jest prosta: dwa płaskie paski metalu złożone w kształt litery V i utrzymywane razem przez mechanizm sprężynowy. Jedyne co musisz zrobić, aby ją zamocować, to umieścić włosy w szczelinie między blaszkami i równomiernie rozłożyć loki na całej długości spinki. Loki skręca się na heagami i lekkim ruchem ręki, jakby zatrzaskuje akcesorium w dół. Dzięki wbudowanej sprężynie, spinka zamyka się i skręca w piękny kok.

Bumpit

Termin "bumpit" jest w rzeczywistości angielskim terminem oznaczającym "bum". W latach 60-tych, kiedy modne były fryzury typu bob i volume, styliści wymyślili proste, ale skuteczne rozwiązanie. Bumpit to spinka do włosów, która ma kształt półksiężyca: dwie opaski, jedna nad drugą i związane razem na krawędziach, są umieszczone na karku i pokryte włosami na szczycie konstrukcji. Fryzura jest uwydatniona dzięki niezwykłemu dodatkowi, a samo urządzenie pozostaje niezauważalne dla innych, ponieważ nie znajduje się na zewnątrz, lecz wewnątrz fryzury.

Prawdziwy bumpit ma zęby dookoła. Przylegają one do włosów i pewnie mocują dodatek, dzięki czemu nie zsuwa się on z głowy panny i pewnie trzyma się we włosach. Za pomocą spinek do włosów można tworzyć arcydzieła, takie jak te, które są prezentowane na głowach celebrytów na czerwonym dywanie podczas festiwali filmowych i dużych imprez charytatywnych. I możesz kupić jedną z tych rzeczy w każdym sklepie z akcesoriami do włosów.

Bajgiel

Nazwa tej spinki w języku angielskim to Hair bun donat ring jest rodzajem pączka, który pozwala dodać podwójną lub potrójną objętość do włosów. Bajgiel to rodzaj obszernej gąbki z dziurką. To akcesorium działa w następujący sposób: trzeba utkać wysoki kucyk, po tym, jak umieścić włosy przez otwór w bajgiel, naprawić górę pasma włosów, aby uzyskać schludny lok, a pozostałe segmenty włosów starannie rozłożyć i ukryć pod bajglem. Najłatwiej jest to zrobić za pomocą wsuwek, które utrzymają włosy w miejscu. Jeśli masz długie i gęste włosy, to spinka jest niezbędna. Jeżeli Twoje włosy nie są grube, być może obejdzie się bez wsuwek. Na przykład, owijając resztki włosów wokół podstawy bufanta, jak gdyby były to wstążki.

Materiałem do wykonania obwarzanka jest zazwyczaj nylonowa siatka, której kolor należy dobrać w tonacji do włosów, tak aby była najbardziej niewidoczna. Czasami bajgle są wykonywane ze sztucznych włosów, które, jeśli są odpowiednio dobrane do tonacji, na ogół są nie do odróżnienia od naturalnych.

Spinka do włosów warkocz francuski

Warkocze francuskie mogą być nazywane szachownicą, ważką lub kłosem. Ale jego nazwa nie zmieniła się, z wyjątkiem różnych form. Plecionkarstwo to nie tyle talent, co czarodziejskie ręce, nabyte przez doświadczenie. Nie każdy potrafi utkać takie piękno, ale wielu chce. Francuski klips do sutaszu, który jest plastikową sprężyną spiralną, zaprojektowaną tak, aby znacznie ułatwić zadanie. Poprzez splatanie loków w "ryby" z tworzywa sztucznego, możliwe jest stworzenie gładkiego i objętościowego warkocza, który jest nie tylko piękny, ale także arcydziełem. Warkocze nie rozsypują się, kosmyki nie wypadają z warkocza, a nawet rzadkie włosy mogą wyglądać na wyraźnie pełniejsze.

Top Trendy na lato 2020: 8 gorących trendów

Nie jest niespodzianką, że trendy są silnie ukierunkowane na oversize. Pewnie udało Ci się kupić kilka T-shirtów, które jeszcze wczoraj nazywano wydłużonymi, oraz kilka bluz z kapturem, nie podkreślających talii, ale umiejętnie ukrywających wszelkie niedoskonałości figury i pozwalających poruszać się bez dyskomfortu. Co ciekawe, trendy we fryzurach również zmierzają w kierunku oversize'u, co jest szczególnie widoczne w przypadku ozdób do włosów.

Jedwabne gumki recepturki

Wiele lokalnych ukraińskich marek tworzy gumki z naturalnego jedwabiu, które nie szkodzą włosom i są delikatne dla ich struktury. To ciążenie ku naturalnym materiałom spowodowane jest nie tylko modą na ekologię, która opanowała ukraińskie społeczeństwo, ale także troską o własne zdrowie. Chodzi o to, że powierzchnia włosa, zwana otoczką, składa się z milionów maleńkich łusek. Kiedy włosy są zdrowe, warstwy otoczki leżą płasko obok siebie, tylko ściśle do siebie przyciśnięte: wiązki włosów błyszczą w słońcu, ponieważ otoczka faktycznie odbija światło. Jednak to właśnie górna połowa trzonu włosa jest najbardziej podatna na uszkodzenia. Szorstkie akcesoria do włosów, agresywne suszenie i podsuszanie, a także inne czynniki mogą powodować, że łuski włosów plączą się, co skutkuje puszeniem się włosów i ich nieładnym wyglądem.

Jedwabna gumka w takiej sytuacji to nie tylko modowy trend, ale niezbędny dodatek, który wreszcie może przestać niszczyć Twoje włosy. Stosując taki produkt, włosy wyglądają na kobiece i zadbane. A przekonasz się, że jedwabne gumki kochają Twoje włosy tak samo jak Ty.

Masywne szpilki do włosów

Tego lata, wielu rodzaje wsuwek do włosów są uważane za modne i popularne tego lata. Ale duże przedmioty dekoracyjne są poza konkurencją. Nadają się zarówno do luźnych fryzur (zazwyczaj są wpinane z lewej lub prawej strony rozpuszczonych włosów), jak i do włosów zebranych w celowo niedbały kok lub kucyk referencyjny. Projektanci stawiają na napisy i logotypy, a styliści polecają nadruki o tematyce zwierzęcej. Zarówno pierwsze, jak i drugie oraz trzecie są modne tego lata bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Opaski na głowę: szerokie i wąskie

Koła i opaski powróciły do damskiej garderoby kilka sezonów temu. A do lata 2020 roku te akcesoria są na szczycie mody. Opaski na głowę w stylu antycznym nie straciły swoich pozycji, ale nadal musiały się trochę poruszać: produkty te wycisnęły cienkie obręcze wyposażone w sztuczne lub naturalne perły i przekształcając miejską dziewczynę w boginię morza. Nadal modne są szerokie obręcze z aksamitu lub skóry, a także tekstylia w jasnych, letnich kolorach.

Opaski na głowę i szaliki

To miejsce, w którym kobieca wyobraźnia może się wyszaleć! Wiosna minęła pod znakiem opasek i szalików, a teraz pod tym samym znakiem rozpoczęło się lato. Jasne i monochromatyczne, nadruki i paski, ciemne, jasne, satynowe, jedwabne, duże, cienkie i w kropki - wszystkie chusty, które możesz wykorzystać do tworzenia fryzur są tego lata jak najbardziej na miejscu. To, jak je zamocujesz na głowie, zależy tylko od Ciebie. Można je przekształcić w opaskę na głowę, odsuwając długie luźne loki od twarzy lub związać wokół kosmyka, dodając włosom objętości. Tak czy inaczej, to pestka.

Wąskie spinki do włosów

Kolejny modne spinki do włosów Inną najmodniejszą spinką tego lata są cienkie siateczki ułożone w krzyżowy wzór lub małe metalowe lub plastikowe paski ozdobione zgrabnymi kamieniami lub koralikami. Wąskie spinki do włosów są uwielbiane przez dziewczęcą połowę społeczeństwa, ponieważ są absolutnie uniwersalne. Są trafne w biurze, niezastąpione na plaży, na romantycznej randce. Można je mieszać, tworząc prostą i stylową kompozycję, lub stosować pojedynczo, upinając włosy po lewej stronie i rozplątując je po prawej.

Ukłon

Ostatni raz kokardy na głowach widzieliśmy na ostatnim rajdzie w 11 klasie i nie wyobrażaliśmy sobie, że kiedyś znów je założymy. Moda przygotowała nam jednak niespodziankę w postaci przytulnych aksamitnych kokard w bogatej kolorystyce, które będą aktualne jeszcze przez co najmniej kilka sezonów. A my z pewnością korzystamy z tych kaprysów mody. Główną zasadą, o której należy pamiętać, nosząc kokardę, jest to, że w modzie jest masywna. Zostawcie więc małe kokardki dla swoich córek. A dla siebie wybierz coś większego, bardziej chwytliwego, wizualnie zwiększającego objętość włosów i służącego nie jako akcent, ale jako dominujący element letniego wizerunku.

Wstążki

Tkaninowe wstążki, mimo że znalazły swoje miejsce w naszym improwizowanym topie, nie są ostatnim elementem fryzjerskiej garderoby. Ten trend jest tak samo wierny formie, jak i długim włosom. Zapewnia fryzury wypielęgnowane bez dodatkowego wysiłku, a także lekkość, która jest szczególnie pożądana w gorącym sezonie. Jeden detal, minimum czasu i wykończenie letniej stylizacji gotowe.

Tkaniny, które rządzą na letnim balu są uważane za satynowe i satynowe. Jeśli więc zamówisz sobie nową, lejącą się sukienkę, poproś krawcową, by uszyła Ci kilka wstążek ze skrawków materiału. W połączeniu ze strojem, wstążki do włosów wykonane z podobnego materiału wyglądają jeszcze bardziej wykwintnie niż same w sobie.

Perłowe spinki do włosów

Według stylistów i projektantów Gold.uaNajgorętszym trendem tego lata są perłowe akcesoria do włosów. Białe perły (sztuczne lub naturalne) to materiał uniwersalny, który sprawdzi się w każdej sytuacji, od środowiska pracy po plażowe party pod gwiazdami. Aby ułatwić Ci stworzenie modnej letniej stylizacji z wykorzystaniem perłowych dodatków, przygotowaliśmy kilka szkiców. Mamy nadzieję, że okażą się one dla Ciebie przydatne i wykorzystasz je, aby przekroczyć nie tylko oczekiwania innych ludzi, ale także swoje własne.

 • Klasyka. Co powiesz na dwurzędowy letni garnitur z krótkim rękawem w kolorze granatowym w połączeniu z dwiema pełnymi objętości perłowymi spinkami do włosów po prawej lub lewej stronie i malutkim białym crossbody - pasującym do perłowych dodatków? Oczywiście, możesz użyć pojedynczej spinki, ale fashionistki nalegają: weź dwie, trzy, albo lepiej cztery... A jeśli dress code w Twoim biurze nie jest zbyt surowy, idealnym rozwiązaniem będzie ozdobienie włosów spinkami z perłami w różnych kolorach, które będą kontrastować z kolorem Twoich włosów i łączyć się ze sobą.
 • Styl biurowy. To, w co się ubierzesz, zależy od wewnętrznych zasad obowiązujących w Twojej firmie. Ale klasyczna biała lub mleczna perłowa spinka z tyłu głowy nie pokrzyżuje Ci planów, a jedynie je rozmyje i sprawi, że Twój biurowy wizerunek będzie bardziej stylowy i arystokratyczny.
 • Dorywczo. Oversize w każdym z dostępnych wariantów oraz duże prostokątne lub stożkowate spinki w kontrastujących kolorach to jasna opcja na wielkie miasto. O ile, oczywiście, nie boisz się zwracać na siebie uwagi i nie wstydzisz się pełnych zachwytu spojrzeń przechodniów.

I na koniec rada od czołowych europejskich projektantów: perłowe spinki do włosów we wszystkich kolorach pasują do codziennego stroju miejskiego. Swetry, dżinsy, bluzy z kapturem, białe koszule, jaskrawe trampki, Twoje ulubione trampki, w których włóczyłaś się po Paryżu przed kwarantanną i nieprasowane hipsterskie T-shirty - wszystko to wygląda doskonale w połączeniu z perłami we włosach, dodając strojowi prawdziwie kobiecej aury.