Najnowsze artykuły

Trendy w biżuterii na lato 2022 r.

W 2022 roku wszystko wydaje się być modne! Na wybiegu style są jednocześnie inspirowane latami 50-tymi, 70-tymi, 80-tymi, 90-tymi i retro-futuryzmem Y2K...

Czytaj Więcej

Prezenty dla druhen: Top 5 prezenty druhny naprawdę chcesz

Możesz mieć całkiem dobry pomysł, kto twoje druhny będą, to zwykle łatwa część! Teraz, jak pokazać im swoje uznanie dla roli, jaką odgrywają nie tylko w dniu ślubu, ale tak długo, jak je znasz? Mamy niskie w dół na druhny prezenty oni rzeczywiście chcą!

1. Idealny prezent dla druhny - Biżuteria

Po prostu nie można po prostu iść źle z biżuterii jako prezent druhny, coś do pielęgnowania i nosić w kółko.

Wspaniała Martha nosiła nasz grzebień Nessa, kolczyki Alisha i bransoletkę Alisha, jej piękne druhny nosiły nasze zestawy Ariel. Jedna z druhen Marty (po lewej).

Martha powiedziała: "Dziękuję bardzo za całą piękną biżuterię na nasz ślub. Byłeś tak łatwy do czynienia z i absolutnie kochałem wszystko i dziewczyny były również zachwycone też. THANK YOU xx"

The zawsze popularne kolczyki Jenna (prawo), jeden, aby budżet uśmiech i oczy iskrzyć.

2. Praktyczny prezent dla druhny - Szlafroki

wesele

Te dni szaty są wszystkie wściekłość, dostać dziewczyny pasujące szaty dla zdjęć dzień ślubu prep. Również tak praktyczne do noszenia podczas uzyskiwania włosy i makijaż zrobić.

Nasza urocza prawdziwa panna młoda Sarah nosiła niestandardowe kolczyki Beverly, jej szata jest po prostu wspaniała!

3. Spersonalizowany prezent dla druhny - inicjałowy wisiorek lub perfumy

Nic nie mówi nic osobistego jak wisiorek z Twoimi inicjałami. We handmake wybór, sprawdź je tutaj. Jeśli ufasz, że znasz swoje dziewczyny fave perfumy to może być bardzo mile widziany prezent.

4. Prezent, który nie przestaje dawać - torebki sprzęgła

Na pewno być używane ponownie i popularny prezent dla druhen, również dość praktyczne zbyt!

5. Opcjonalne druhny prezent- Spinka do włosów

Prezent, pamiątka i sparkly akcesorium do swojej fryzury druhny. Co dziewczyna nie chce, że dainty ładne akcesorium do włosów. Niektóre popularne wybory z naszych kolekcji to Bronte i Alyson. Zdecydowanie wygrywają również dla budżetu weselnego!