Najnowsze artykuły

Trendy w biżuterii na lato 2022 r.

W 2022 roku wszystko wydaje się być modne! Na wybiegu style są jednocześnie inspirowane latami 50-tymi, 70-tymi, 80-tymi, 90-tymi i retro-futuryzmem Y2K...

Czytaj Więcej

Najlepsze wskazówki dotyczące wyboru biżuterii ślubnej...

Twój wybór akcesoriów ma ogromny wpływ na Twój wygląd w dniu ślubu, więc nie spiesz się z wyborem biżuterii i akcesoriów do włosów, nie chcesz się spieszyć z tymi wykończeniowymi akcentami.

Aby pomóc Ci w dokonaniu wyboru, zebraliśmy nasze pięć najlepszych wskazówek dotyczących wyboru biżuterii na dzień ślubu, mamy nadzieję, że pomoże Ci to w podjęciu właściwych decyzji...

Najpierw musisz kupić swoją suknię ślubną.
Znalezienie akcesoriów, które pasują do sukni, jest o wiele łatwiejsze niż odwrotnie. Jeśli wybierzesz biżuterię w stylu vintage, a następnie spróbuj dopasować to do powiedzmy sukienki w stylu lat 50-tych, może się okazać, że to nie pasuje do kształtu Twojego ciała, lub z drugiej strony, jeśli wybierzesz bardzo nowoczesną biżuterię może się okazać, że kiedy pójdziesz na zakupy sukienki okaże się, że klasyczne sukienki są bardziej do Twojego gustu! Tak więc, najpierw kup swoją sukienkę, a następnie idź na zakupy akcesoriów.

Prostota jest elegancka
Zwróć uwagę na to, jak biżuteria łączy się z detalami na Twojej sukni. Jeśli suknia ślubna ma wyszukany dekolt, nie przesadzaj z naszyjnikiem, lub jeśli chcesz zakryć ramiona długimi rękawami, niekoniecznie musisz nosić bransoletkę. Jeśli na biuście, dekolcie lub talii znajduje się motyw o znacznej wielkości, Twoja biżuteria nie powinna z nim kolidować. Stworzenie prostego, ale eleganckiego wyglądu może być trudne, ale można go osiągnąć, jeśli spróbujesz skupić się na tym, czego naprawdę potrzebujesz. Tak więc, trzymaj się z dala od pokusy, aby wybrać więcej błyskotek niż jest to naprawdę konieczne.

wesele

Dąż do równowagi
Nie każdy element biżuterii, który założysz w dniu ślubu musi być ozdobą. Jeśli Twój naszyjnik jest duży i odważny, załóż małe ćwieki lub zrezygnuj z kolczyków. Podobnie, jeśli Twoja suknia posiada szarfę lub pasek z koralikami, nie przesadzaj z naszyjnikiem.

Dopasuj metal do swojej sukni
Wybierając biżuterię, masz trzy główne opcje, jeśli chodzi o metale: biały, złoty lub różowy/różowy i każdy z nich pasuje do konkretnego koloru sukni. Białe metale, takie jak srebro, pallad, platyna i białe złoto wyglądają dobrze z białymi sukniami, żółte złoto wygląda lepiej z odcieniami kremowymi, a różowe lub różowe złoto pasuje do bieli i srebra.

Myśl poza ceremonią ślubną
W przeciwieństwie do sukni ślubnej, możesz uzyskać więcej niż tylko jedno użycie z biżuterii ślubnej, więc upewnij się, że masz ten czynnik na uwadze, gdy wybierasz swoje akcesoria. To sprawia, że warto wydać na biżuterię nieco więcej, niż początkowo planowałaś. Zamiast wybierać rzeczy, które są odpowiednie tylko na wielki dzień, lub związane z tematem ślubu, zainwestuj w biżuterię, którą lubisz i którą możesz nosić ponownie w przyszłości, albo na co dzień, albo na specjalne okazje. Jeśli istnieje kamień szlachetny, który Ci się podoba lub pewne wzory, w których się zakochałaś, może to być czas, aby poważnie rozważyć jego zakup. To może być nawet twój coś nowego lub dziedzictwo przekazać w dół do własnej córki w dniu jej ślubu.

Jest absolutnie konieczne, abyś przymierzyła swoją biżuterię ślubną, wraz z suknią ślubną, butami itp. przed dniem ślubu. Możesz zabrać swoje akcesoria ze sobą na ostateczną przymiarkę sukni, kiedy to i tak będziesz przymierzać swoją suknię ślubną, więc nie ma niepotrzebnego przenoszenia sukni. Jeśli uda Ci się również zrobić włosy w stylu, który będziesz nosić w dniu ślubu, będziesz mieć świetny ogólny pomysł, jak będziesz wyglądać w swoim wielkim dniu.