Najnowsze artykuły

Trendy w biżuterii na lato 2022 r.

W 2022 roku wszystko wydaje się być modne! Na wybiegu style są jednocześnie inspirowane latami 50-tymi, 70-tymi, 80-tymi, 90-tymi i retro-futuryzmem Y2K...

Czytaj Więcej

Krótki przewodnik po wyborze biżuterii ślubnej

Biżuteria ślubna jest ogromną częścią całego swojego wyglądu w dniu ślubu, oczywiście będziesz nabywać nowy pierścień w procesie dnia, ale kawałki, które wybierzesz, aby towarzyszyć swojej sukni marzeń są ważne zbyt.

Zebraliśmy razem nasz szybki przewodnik do wyboru biżuterii ślubnej, aby dać Ci pomocną dłoń i wziąć trochę stresu z przygotowań do wielkiego dnia...

Mniej znaczy więcej:
Nie przesadzaj z ilością rzeczy, pamiętaj, że wszystko zależy od sukni i każdy element biżuterii powinien być komplementem dla Twojej sukni. Dąż do tego, aby cały Twój strój był dobrze dopasowany. Na przykład, jeśli Twoja suknia ma ozdobny dekolt, nie zakładaj naszyjnika, ponieważ może on sprawić, że dekolt będzie wydawał się zbyt duży. Zamiast tego, wybierz kolczyki w kształcie kropli, takie jak nasze złote kolczyki z perłą w kształcie fioletu.

Wyraź swoją opinię:
Jeśli Twoja suknia ślubna jest prostsza, masz carte blanche, aby zrobić odważne oświadczenie z wybraną przez Ciebie biżuterią ślubną. Ozdobne naszyjniki są bardzo na czasie w tym roku, a nasz naszyjnik Eve-P, Statement Pearl Necklace jest idealny, aby dodać trochę dramatyzmu do Twojego prostego, ale eleganckiego wyglądu.

Wybierz biżuterię ślubną, która współgra z kolorem Twojej sukni:
Jeśli nie jesteś zdecydowana czy nosić żółte złoto, białe złoto czy różowe złoto, to jest proste rozwiązanie, niech kolor Twojej sukni dyktuje metal!
Jeśli Twoja suknia jest biała, wybierz białe złoto lub srebrne elementy, jeśli wybrałaś suknię w kolorze kości słoniowej, żółte złoto wzmocni jej wygląd, a jeśli Twoja suknia ślubna ma odcienie różu lub rumieńców, różowe złoto będzie najbardziej odpowiednie. Nasz złoty grzebień do włosów Kiki Rose będzie idealnym dodatkiem dla panny młodej noszącej różową suknię.

biżuteria

Weź pod uwagę dekolt swojej sukni:
Dekolt Twojej sukni ślubnej jest czynnikiem decydującym o rodzaju naszyjnika, który powinnaś założyć. Choker lub krótszy naszyjnik jest odpowiedni dla sukien z dekoltem bez ramiączek lub dekoltem w kształcie serca. Jeśli Twoja suknia ma ozdobny dekolt, zrezygnuj z naszyjnika na rzecz pięknej ozdoby do włosów. Jeśli czujesz się wytrącona z równowagi, nie wahaj się dodać małej bransoletki do mieszanki, uwielbiamy bransoletkę Nancy, Art Deco Inspired do tego celu.

Nie mieszaj metali:
Zbyt wiele metali może potencjalnie zepsuć cały wygląd Twojego zespołu. Może spróbuj dopasować wszystko do swojego pierścionka zaręczynowego i obrączki. Jeśli są one platynowe, spróbuj dodać dodatki z białego złota lub srebra, takie jak Ariel, Swarovski Pendant & Earrings Set.

Najważniejszą rzeczą w wyborze idealnej biżuterii ślubnej, która będzie towarzyszyć Twojej sukni ślubnej jest to, że powinna ona być odbiciem Ciebie. Jeśli nie czujesz się komfortowo nosząc kolczyki w kształcie kropli, pozostań przy ćwiekach. Podoba Ci się Twój wygląd w grubym naszyjniku? Idź za tym! Jeśli jesteś szczęśliwa we wszystkich swoich dodatkach, będziesz czuć się pewnie i nosić uśmiech, który jest najważniejszym dodatkiem ze wszystkich.