Najnowsze artykuły

Trendy w biżuterii na lato 2022 r.

W 2022 roku wszystko wydaje się być modne! Na wybiegu style są jednocześnie inspirowane latami 50-tymi, 70-tymi, 80-tymi, 90-tymi i retro-futuryzmem Y2K...

Czytaj Więcej

Jej świąteczna lista życzeń: pomysły na prezenty świąteczne dla dziewczyny

 • Pomysły na prezent dla mamy, siostry, córki, dziewczyny
  • Praktyczne
  • Stylowa strona
  • Przytulny
  • Instagrammable
  • Aktywny
  • Extreme
 • Pomysły na prezenty dla ukochanej osoby
  • Jeśli sprawy dopiero się zaczynają
  • Jeśli masz już wspólną historię miłosną
   • Biżuteria, którą pokocha Byk
   • Biżuteria, którą ona doceni

Wiele osób uważa, że na odwieczne pytanie "czego pragnie kobieta?" nie da się odpowiedzieć. Ale w przededniu Nowego Roku, niezależnie od swojej filozofii i zasad życiowych, będziecie musieli udać się na jej poszukiwanie. W końcu to jedyna szansa, by dać jej cud, gdy ona tak bardzo na niego czeka.

Każdego roku na początku grudnia, redakcja Gold.ua publikuje artykuł o prezentach świątecznych. Rozumiemy, jak trudno jest znaleźć czas na zakupy w gorączkowych dniach przed Nowym Rokiem i wiemy, jak trudno jest dokonać wyboru, gdy sklepy są pełne różnych towarów, ponieważ rok po roku znajdujemy się w tej samej sytuacji. Więc pamiętaj o tym: pomysły na prezenty w Nowym Roku dla płci pięknej wybrałyśmy nie tylko z miłością i troską - zrobiłyśmy to dla siebie, bo i my zamierzamy z tej listy korzystać w najbliższych dniach. Mamy nadzieję, że będzie on dla Was przydatny i że będziecie mogli stworzyć małą, ale jakże pożądaną magię dla Waszych ukochanych kobiet: matek, babć, sióstr, kochanek, przyjaciółek i córek.

Szczęśliwi są ci, których kobiety otwarcie mówią, czego chcą, bez ukrywania się, bez chowania i bez wstydu. Ale to tylko jeden sposób patrzenia na to. Przecież wkładając pod choinkę przedmiot, o którym wszyscy brzęczeli jej w uszach - nie po to, by zrobić niespodziankę. Ale efekt zaskoczenia jest jednym z elementów dobrze dobranego prezentu noworocznego. Więc w tej sytuacji masz dwa wyjścia: dać to, co ona chce, i nie zawracać sobie głowy lub dodać jako niespodziankę do upragnionego przedmiotu jakiś miły drobiazg.

Pomysły na prezent dla mamy, siostry, córki, dziewczyny

Poniżej znajduje się długa lista pozycji. To wszystko prezenty dla dziewczyny W wielu różnych wariantach. Wybierz to, co jest najbliższe Twojemu sercu i pamiętaj: nie ma czegoś takiego jak zbyt wiele prezentów. Nie bój się wydać więcej niż planowałeś. To wszystko zwróci Ci się w dwucyfrowych kwotach. Może nie w sensie pieniężnym, ale w ekwiwalencie dobrego samopoczucia i stanu niepohamowanego szczęścia na pewno.

Praktyczne

Każda przedstawicielka płci pięknej, niezależnie od wieku, zawodu czy statusu społecznego dąży do tego, by być piękną. Kobiety uważają to za jedną ze swoich głównych misji, na równi z macierzyństwem. W przeciwnym razie, kto będzie upiększał świat? Na pewno nie mężczyźni. Dlatego do wyboru prezentu świątecznego można podejść z praktycznego punktu widzenia i podarować coś, co na pewno będzie używane przez nią na co dzień. Zgadłeś, mówimy o kosmetykach. Jednak aby to zrobić, musisz dokładnie wiedzieć, jakie produkty do pielęgnacji skóry preferuje i jaki makijaż lubi. Zajrzenie do jej torebki z biżuterią może być odpowiedzią na każde jej pytanie.

W Sylwestra każda szanująca się marka kosmetyczna wypuszcza na rynek albo całą linię, albo przynajmniej kilka świątecznych produktów. Mogą to być kosmetyki do świątecznego makijażu lub kosmetyki w nietypowych opakowaniach, które dziewczyny uwielbiają. Naszym zdaniem, świetna opcja: w ten sposób możesz uszczęśliwić swoją dziewczynę kosmetykami, które zawsze są w jej łaskach, ale jednocześnie możesz sprawić niespodziankę nietypowym opakowaniem.

Mamy pomysł! Jedną z popularnych opcji praktycznych prezentów kosmetycznych jest lampa UV do utrwalania żelowego lakieru do paznokci. Ale nie dawaj tego gadżetu w celu ratowania rodzinnego budżetu. Zrób to z sercem, bez merkantylnych względów i tylko wtedy, gdy masz 100% pewność, że obdarowany będzie używał gadżetu z przyjemnością i entuzjazmem - a nie tylko dlatego, że mu go podarowałeś.

Stylowa strona

Tak, rozumiemy, że wszystko może wchodzić w zakres definicji stylowego prezentu noworocznego dla dziewczyny. Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że wszystkie dziewczyny mają różne style. W tym przypadku oryginalny prezent sugeruje przynależność do stylu konkretnej osoby obdarowywanej - siostry, dziewczyny, matki czy babci. (Czy babcie nie mogą być stylowe? Jakże by inaczej!) Wybierając niespodziankę, zastanów się, czego brakuje dziewczynie do jej wizerunku. Komuś pewnie przydałyby się okulary przeciwsłoneczne. (Ale kup te z plastikowymi lub drewnianymi ramkami i bez metalowych elementów, których kontakt ze skórą kobiety jest przeciwwskazany w zimie). Niektórzy ucieszą się z nowej torebki. I ktoś będzie zadowolony z maski do spania, ale nie zwykłej, tylko designerskiej, z nowej kolekcji, ulubionej marki.

Mamy pomysł! Jeśli Twoja dziewczyna aktywnie korzysta ze smartfona, zostań dla niej Świętym Mikołajem i podaruj jej pod choinkę stylową baterię zewnętrzną. Ale upewnij się, że jest to stylowy, to ważne. Taką, którą z dumą wyjmie z torebki, jako integralną część jej indywidualnego stylu. W ten sposób nie tylko staniesz się jej wybawcą i rozwiążesz problem zwany rozładowaniem baterii, ale także sprawisz przyjemność obdarowanej osobie swoim podejściem do wyboru prezentu.

Przytulny

Słownik definiuje troskę jako zespół działań mających na celu poprawę czyjegoś samopoczucia. My natomiast uważamy, że troska o osobę może być wyrażona nie tylko przez działanie, ale także przez przedmiot.

Zima to okres, w którym chcemy, aby w rodzinnym palenisku płonął ciepły ogień, aby dom był przytulny, pachnący ciasteczkami i przyprawami, aby dzieci gruchały w pokoju obok, a przyjaciele robili świąteczny hałas w kuchni. Dlatego w Sylwestra zawsze warto dać swojej dziewczynie coś, co sprawi, że jej życie stanie się trochę bardziej przytulne. Na przykład ładny kubek kakao o poranku, koszula z delikatnym nadrukiem, poduszka ortopedyczna lub zestaw zapachowych bomb do kąpieli - w zależności od tego, co lubi.

Mamy pomysł! Jeśli nie wiesz, co kupić mamie, babci lub rodzeństwu na Sylwestra, wybierz prezent, którego obdarowana osoba nie wyda na własne potrzeby. Cóż, wiesz, są rzeczy, które naprawdę chcemy posiadać, ale zawsze nie mamy wystarczająco dużo pieniędzy, aby kupić. Jedną z opcji na przytulny prezent jest wanna do stóp z hydromasażem. Siostra i mama z pewnością docenią to urządzenie, ponieważ znacznie ułatwi ono proces domowego pedicure. A babcia raczej nie dostrzeże jego praktycznego elementu i będzie się cieszyć chwilą, korzystając z niego w długie zimowe wieczory.

Instagramno

Nawet mamy korzystają z Instagrama! Sieć społecznościowa zawładnęła nie tylko młodzieżą, ale i starszym pokoleniem. Dlatego przydadzą się prezenty pod kryptonimem "Instagram". Może to być na przykład stół profesjonalnej makijażystki. Wiesz, ten z mnóstwem świateł, jak w garderobie Marleny Dietrich. Albo profesjonalna okrągła lampa na statywie, która sprawi, że zdjęcie zapalonego Instagramera bez żadnych filtrów będzie jeszcze fajniejsze!

Mamy pomysł! Instagramowy prezent, który spodoba się nawet babciom, to aparat fotograficzny z funkcją szybkiego wydruku. To mniej więcej to samo, co ogromny Polaroid z naszego dzieciństwa, tylko mniejszy i szybszy. Jakość, oczywiście, pozostawia wiele do życzenia. Ale to są migawki, co oznacza, że ich piękno polega na tym, że są drukowane tu i teraz - w chwili, a nie wtedy, gdy się pozbierasz i pójdziesz do najbliższego studia fotograficznego w swoim mieście.

Aktywnie

Jeśli Twoja dziewczyna, siostra lub matka to osoby aktywne, które nie przywykły do stania w miejscu, regularnie jeżdżą na rowerze, odwiedzają siłownię lub basen, lubią weekendowe wycieczki lub 30-kilometrowe spływy kajakowe, prezent noworoczny musi być odpowiedni: aktywny i idący z duchem czasu, ale także z jego przyszłym właścicielem.

Tak naprawdę takim prezentem może być wszystko, od namiotu, przez deskę snowboardową, nowe buty narciarskie, aż po członkostwo w klubie fitness, który został otwarty tuż obok. Ważne jest, aby być pewnym, że dajesz właściwy przedmiot, czy to stylowy mackintosh na wędrówki w górach, czy mały plecak na wędrówki w terenie.

Mamy pomysł! Bez względu na to, jaki sport preferuje odbiorca prezentu noworocznego i jakie aktywności lubi, dziewczyna w każdym przypadku będzie zadowolona ze smartwatcha (jeśli, oczywiście, jeszcze nie ma takiego gadżetu). Bardziej przyjazną dla budżetu opcją na prezent jest fitness tracker. Można go łatwo zaprezentować koledze lub koleżance z klasy. Oba urządzenia są wielofunkcyjne: liczą tętno, monitorują jakość i czas trwania snu, mierzą aktywność i przeliczają ją na spalone kilokalorie, pomagają kontrolować dietę i robią wiele innych ciekawych rzeczy.

Extreme

Mówi się, że rzeczy, które mają znaczenie w życiu, nie są rzeczami. I mają rację. Jest to częściowo prawdziwe w przypadku emocjonalnych prezentów noworocznych: nie można ich poczuć ani trzymać w rękach, ale można je poczuć. Przynoszą radość, inspirują, wypełniają emocjonalnie i podnoszą na duchu na najwyższy możliwy poziom. Matka i babcia mogą zostać wysłane do Egiptu na pięć nocy, co da im możliwość oderwania się od domowych obowiązków i codziennego życia. Żeby przerwać ich Dzień Świstaka, że tak powiem. Dzięki pandemii koronawirusa (nigdy nie sądziliśmy, że użyjemy słowa "dzięki", ale fakt pozostaje faktem), ceny wycieczek do Egiptu znacznie spadły. Dlatego tak królewski prezent dla bliskiej osoby jest w zasięgu ręki nawet przeciętnego pracującego człowieka.

Siostra na pewno chętnie pojedzie do spa na zabiegi, na które zawsze brakuje czasu lub pieniędzy. Albo abonament do ulubionego salonu kosmetycznego. A Ty możesz zaskoczyć swoją dziewczynę lotem samolotem lub skokiem z mostu. Natomiast certyfikat na skok na bungee, wręczony w Sylwestra, radzilibyśmy wykorzystać, gdy zrobi się cieplej: aby nie "odmrozić" sobie twarzy podczas lotu.

Mamy pomysł! Jeśli adresat Twojego świątecznego prezentu uważa, że ekstremalne rzeczy są częścią jego życia, warto sprezentować takiej przedstawicielce płci pięknej kamerę akcji. Z nim w ogniu i wodzie oraz w miedzianych rurach - czyli w miejscach, gdzie zwykle nie zabieramy telefonu. Kamera akcji jest "nastawiona" na pracę w ekstremalnych warunkach, więc łatwo zdjąć fajny filmik do sieci społecznościowych lub YouTube-bloga o tym, jak dziewczyna jeździ na quadach, skacze ze spadochronem lub pływa na jachcie w Bosforze.

Pomysły na prezenty dla ukochanej osoby

Prezenty dla ukochanej osoby - Bardziej namacalna pozycja wydatków. Ale nie bądźmy małostkowi, zwłaszcza w okresie przedświątecznym. Po pierwsze, zrozummy zasady wyboru noworocznych prezentów dla dziewczyny, panny młodej lub żony. Niech to będzie nasz punkt wyjścia w tej ważnej i koniecznej rozmowie.

Jeśli dopiero się rozkręca

Wszyscy rozumiemy, że można tylko dać pierścionek diamentowy do prawnie poślubiony małżonka lub do pani masz zamiar zaproponować do. Taki prezent noworoczny dla dziewczyny, z którą spotykasz się od kilku tygodni, wyglądałby dziwnie. Ponadto, takie prezenty są uważane za wiążące. O wiele lepiej jest przestudiować poniższą listę i zastosować te zasady w momencie wyboru noworocznego prezentu w praktyce.

 1. Jej zainteresowania są w centrum Twojej uwagi. Jeśli rzeczy dopiero się zaczynają, lubisz siebie nawzajem, ale do tej pory mają niewielkie zrozumienie, kto i co jest co, obserwacja jest wszystko. Zwróć uwagę na to, co lubi Twoja wybranka, jakie marki wybiera, do jakiego klubu fitness uczęszcza, co lubi, a czego nie może znieść. Więc można łatwo określić zakres produktów, które mogą być przekształcone w potencjalnym prezentem świątecznym, i wiesz dokładnie, co umieścić pod choinką jest absolutnie nie warto.
 2. Makijaż - nie, certyfikat do niego - tak. Powyżej pisaliśmy o tym, jak wybrać prezent na Nowy Rok wakacje dla dziewczynaWarto przyjrzeć się jej ulubionym markom kosmetyków. W tym rozdziale cofamy to. Jeśli znacie się od tygodnia, jest mało prawdopodobne, że będziesz w stanie wybrać naprawdę wartościowy prezent kosmetyczny. Możesz ubezpieczyć się od fiaska certyfikatem. Na przykład, do ulubionego salonu piękności lub perfumerii. Pozwól jej na początku wybrać, czym ma się posypać w twoim imieniu.
 3. Poszukaj trochę informacji na jej profilu w mediach społecznościowych. Jesteśmy pewni, że zrobiłeś to przed pierwszą randką, aby poznać ją trochę lepiej. Ale wracając do jej strony na Instagramie czy Facebooku w poszukiwaniu sylwestrowego prezentu, można przeanalizować informacje tam zawarte z innej perspektywy.
 4. Nie oszczędzaj na opakowaniu. Pamiętasz popularną mądrość, że witają Cię ubrania, które nosisz? Cóż, to prawda. Szczególnie jeśli chodzi o gratulacje dla dziewczyny, którą lubisz i dopiero zaczynasz lepiej poznawać. Nie pakuj prezentu w torebkę znalezioną w szafie. Nie żałuj papieru na prezenty. Spraw, aby niespodzianka wyglądała tak dobrze, jak prezenty pod choinką z hollywoodzkich filmów. A potem oczekiwanie na moment otwarcia paczki będzie dla niej jeszcze bardziej wstrząsające.
 5. Materiał jest tylko opcją. To znaczy, że nie musisz dać swojej dziewczynie na Sylwestra z towarów kupionych w sklepie. Emocje na tym etapie waszego związku będą o wiele bardziej odpowiednie. Zaproś ją na świąteczny obiad do jej ulubionej lokalnej restauracji, zabierz na narty i podziwiajcie razem piękno Karpat, zaskocz ją huczną imprezą w gronie przyjaciół i zadziw własnoręcznie przygotowaną kolacją. Te gesty na pewno zostaną docenione przez ukochaną osobę. I docenią je bardziej niż certyfikat na makijaż czy nowy smartfon.

Tylko pięć intuicyjnie prostych i jasnych zasad, ale one naprawdę mogą ubezpieczyć Cię przed fiaskiem w przededniu Nowego Roku i pomóc Ci wybrać prezent, który pasuje do poziomu Waszego związku: nie zobowiązujący, nie przesadny, nie nadmierny i nie skąpy - ale taki, jaki powinien być świąteczny prezent dla ukochanej osoby.

Jeśli masz już wspólną historię miłosną

Jeśli Twoja historia miłosna zaczęła się dawno temu, a teraz spontanicznie trwa, jesteś wielkim szczęściarzem. Przecież zapewne znasz już swoją żonę jak własną kieszeń i wiesz na pewno, że nie nosi szafirów, "bo ją postarzają", a diamentów nigdy nie porzuci, bo "zostały zapisane przez Coco". Lub odwrotnie - w zależności od szczęścia.

Więc kiedy myślisz o o tym, co kupić swojej żonie Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok, proponujemy zacząć od intuicyjnej prawdy: najlepszym prezentem dla żony jest kawałek biżuterii. A kryteria wyboru, niech właściciel nadchodzącego roku - White Metal Bull. Cóż, albo ona sama.

Biżuteria, która spodoba się Bykowi

W rzeczywistości mówi się, że Metalowy Byk, którego znak będzie w 2021 roku, jest raczej powściągliwy. Jest spokojny i powściągliwy, nie lubi tych, którzy noszą maski i grają Bóg wie co. Biżuteria nie jest jego mocną stroną. Ale nie zapominajmy, że Metalowy Byk, jak każde inne zwierzę chińskiego kalendarza, jest raczej próżny. Byk obiecuje więc szczęście tym, którzy przyozdobią się jego wizerunkiem, wykonanym z metalu. Może to być wisiorek w kształcie byka, zawieszony na cienkim łańcuszku, bransoletka w kształcie zwierzęcia lub bransoletka z koralikami o odpowiednim kształcie.

Jeśli chcesz zadowolić zarówno pana nadchodzącego roku, jak i swoją ukochaną żonaWybierz biżuterię z poniższej listy (możesz mieć jedną, a możesz mieć kilka):

 • Naszyjnik delikatnie oplatający szyję, o niezwykłym ażurowym splocie;
 • Wisiorek w formie pierścionka na cienkim łańcuszku;
 • diamentowe kolczyki, które mienią się w uszach Jakby były małymi gwiazdkami z gwiazdozbioru Andromedy;
 • minimalistyczny wisiorek z klejnotem, który pasuje do koloru jej oczu i odcienia skóry
 • Miniaturowy krzyżyk, wysadzany cyrkoniami lub maleńkimi diamencikami;
 • zestaw kilku łańcuszków, różniących się długością i tworzących iluzję modnego w tym sezonie warstwowania;
 • Pasjans to klasyka każdego święta i zawsze odpowiedni prezent.

Żeby zadowolić i ją, i Byka, dekoracja musi być powściągliwie, ale niebanalnie, minimalistycznie, ale z wdziękiem, szlachetnie, ale niekoniecznie bajecznie drogo.

Biżuteria, którą ona doceni

Czy wiesz dlaczego biżuteria jest uważana za idealny prezent noworoczny dla płci pięknej? Tak, bo ich blask i mieniący się tandem metalu i kamieni odtwarzają świąteczny nastrój i są jednym z głównych twórców atmosfery bożonarodzeniowego cudu. A reszta nie jest niczym nowym: wykorzystaj swoje serce i osobiste preferencje bratniej duszy, aby uzyskać to, na co naprawdę zasługuje.

 • Biżuteria +1, którą warto dodać do swojej kolekcji. Może ma na sobie bransoletkę. Co oznacza, że będzie zadowolona z kolejnego symbolicznego uroku. Być może posiada piękny zestaw biżuterii designerskiej, w którym brakuje jednego elementu. Stąd sensowne jest uzupełnienie jej kolekcji. A Sylwester jest do tego idealną okazją. Może kolekcjonuje pewien rodzaj biżuterii danej marki. Na przykład, lokalny ukraiński lub zagraniczny niszowy. Zaskocz ją, znajdując upragniony egzemplarz lub tworząc go na zamówienie u jubilera, którego pracę tak bardzo podziwia.
 • Praktyczna elegancja. Diamentowe puzderka (nawet jeśli są tylko najnowszym elementem jej kolekcji biżuterii) jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziły. Mają one tendencję do uszczęśliwiania swojego właściciela nie raz na jakiś czas, ale każdego dnia. Ponieważ tego typu kolczyki to biżuteria, którą kobieta będzie nosiła na co dzień, a nie z okazji czy wielkich świąt.
 • Coś figlarnego. Na przykład, pierścionek w kształcie kokardy wysadzany naturalnymi lub syntetycznymi minerałami, odtworzony w jubiler laboratorium. Taki prezent z pewnością wprowadzi wszystkie romantyczne typy w stan nierealnego zachwytu.
 • Wielokolorowe kolczyki. Jeśli wiesz, że zaraz po nowym roku Twoja żona pójdzie na wycieczkę zagraniczną (bo sam ją zorganizowałeś), zrób jej kolejną kolorową niespodziankę: wielokolorowe kolczyki, w których wielokolorowe kaboszony mienią się obramowane diamentami, może nosić na wakacjach po raz pierwszy, a potem na pewno docenić całe ich piękno i własne oszołomienie, nabyte dzięki akcesoriom, z nadejściem wiosennego i letniego ciepła.
 • Strzelisty wisior. Idealny, prawie niewidoczny, ale tak bardzo dyskutowany dodatek. Składa się on z cienkiego złotego lub platynowego łańcuszka i małego diamentu w metalowej oprawie. Smukła podstawa sprawia wrażenie kamyka, który unosi się gdzieś pomiędzy obojczykami, otulając wizerunek kobiety całkowitą czułością i niemożliwą zwiewnością.
 • Kolczyki klipsy niedostrzegalne. Taki prezent docenią modne panie, które mają w zwyczaju nosić modne rzeczy, uzupełniając swój strój takimi samymi modnymi dodatkami. Niewidoczne kolczyki klipsy są właśnie teraz u szczytu popularności. Aby jednak Twoja żona piszczała z zachwytu na ich widok, koniecznie wybierz model w ciepłym kolorze. Na przykład klasyczny żółty lub delikatny rose gold. Chłodne odcienie nie są obecnie w modzie. A zimą chcemy czegoś cieplejszego i przytulniejszego, bez drapiącego metalicznego połysku.

Mówi się, że kiedy otwierasz prezent świąteczny, zawsze powinieneś złożyć życzenia. Jeśli niespodzianka okaże się długo wyczekiwana, marzenie się spełni. Nie zapomnij więc przypomnieć swojej drugiej osobie, że jej życzenie, które leży w małym pudełku, jest tylko jednym z wielu. Więc jak ona przecina metkę na biżuterii, może spokojnie życzyć sobie więcej i więcej. W końcu ma swojego osobistego Świętego Mikołaja, dla którego marzenie ukochanej jest wskazówką do działania. Jakie to szczęście, że ma Ciebie...!