Najnowsze artykuły

Trendy w biżuterii na lato 2022 r.

W 2022 roku wszystko wydaje się być modne! Na wybiegu style są jednocześnie inspirowane latami 50-tymi, 70-tymi, 80-tymi, 90-tymi i retro-futuryzmem Y2K...

Czytaj Więcej

Jak wybrać bransoletkę Pandora

Ozdób swoje ręce w oryginalny sposób, czyli jak wybrać bransoletkę Pandora

W ostatnich latach, serca dziewcząt zdobył niezwykły styl bransoletki "Pandora", które są zbierane z koralików i są unikalne dzieła biżuterii, bo rzeczywiście zrobić własną kombinację koralików i stworzyć własną bransoletkę.

Która bransoletka Pandora jest odpowiednia dla Ciebie

Zdecyduj najpierw, jaką bransoletkę chcesz nosić; może to być złota, srebrna lub skórzana. Wszystko zależy od Twoich preferencji. Rodzaj bazy bransolety odzwierciedla się w zestawie koralików. Podstawa może być uzupełniona o jedną lub więcej perełek.

Niewątpliwą zaletą takich bransoletek jest to, że można je zbierać przez długi czas, niekoniecznie kupować wszystkie koraliki na raz i wydawać sporą kwotę. Dlatego przy podejmowaniu decyzji, którą bransoletkę "Pandora" wziąć, zwróć uwagę na to, jak bransoletka-baza będzie wyglądała na Twojej ręce.

Ciekawą tradycją jest "oznaczanie" koralikami Pandora pamiętnych wydarzeń w życiu. Wtedy Twoja bransoletka zamienia się z biżuterii w prawdziwą kartę życia, gdzie każdy koralik symbolizuje ważne i przyjemne dla Ciebie wydarzenia, które odcisnęły piętno na Twoim życiu.

Więc którą bransoletkę "Pandora" lepiej wybrać?

Wszystko zależy od gustu i możliwości finansowych, bo cena za oryginalny koralik Pandora to 30-40 euro, więc składanie bransoletki krok po kroku czyni ją dostępną dla wszystkich tych, którzy cenią sobie oryginalne i piękne rzeczy, ale nie mogą od razu wyłożyć dużej sumy na biżuterię. Koraliki mogą być srebrne lub złote, ale upewnij się, że każdy z nich jest ręcznie robiony.

Można w nie inkrustować kamienie szlachetne, emalię i szkło Murano. Uderzająca jest też różnorodność koralików: i znaki zodiaku, i figurki niedźwiedzi, i po prostu niezwykłe fantazyjne wisiorki. Stosunkowo budżet będzie bransoletka-baza wykonana ze skóry z zapięciem z metalu szlachetnego: jego cena wynosi 25 dolarów, srebro będzie kosztować 40-50 dolarów, a złoto - około tysiąca.

Przypomnijmy, że jest to koszt tylko podstawowej bransoletki bez zawieszek. Najdroższe są wisiorki z inkrustowanymi kamieniami szlachetnymi. Ale nawet same bazowe bransoletki wyglądają jak pełnoprawna biżuteria, więc nie musisz się martwić, że nie będziesz mogła ich nosić, dopóki nie skompletujesz zestawu koralików, który Ci się spodoba.

Podobnie jak w przypadku innych popularnych luksusowych marek, bransoletki Pandora zostały skojarzone z wieloma przyjaznymi dla budżetu klonami. Oryginalne produkty "Pandora" posiadają certyfikat jakości, masz gwarancję wymiany koralików lub samej bazy bransoletki w przypadku jej pęknięcia.

Wysoka cena oznacza również wysoką jakość: najwyższej klasy materiały wykorzystywane są nie tylko do produkcji biżuterii, ale również do produkcji opakowań i artykułów promocyjnych. Możesz również dostać pierścionki i kolczyki Pandora, które idealnie pasują do bransoletek.

W ten sposób można stworzyć naprawdę wyjątkowy i wyróżniający się zespół. Być może w tym tkwi sekret popularności Pandory wśród fashionistek na całym świecie. 

Więcej na: http://bestiales.pl