Najnowsze artykuły

Trendy w biżuterii na lato 2022 r.

W 2022 roku wszystko wydaje się być modne! Na wybiegu style są jednocześnie inspirowane latami 50-tymi, 70-tymi, 80-tymi, 90-tymi i retro-futuryzmem Y2K...

Czytaj Więcej

Doskonałe prezenty na zakończenie szkoły

Ukończenie szkoły to przełomowe osiągnięcie. Niezależnie od tego, czy świętujesz ukończenie szkoły średniej czy wyższej przez ukochaną osobę, jest to ważna okazja, którą należy upamiętnić. Wspaniałym prezentem, który jest zarówno praktyczny, jak i symboliczny, jest biżuteria od Hannoush Jewelers CT, która z pewnością wywoła uśmiech na twarzy absolwenta.

Kilka pomysłów, które najlepiej uczczą fakt ukończenia szkoły, to m.in:

Colore | SG

W kolekcji Colore firmy Simon Golub and Sons znajdziesz wszystkie kolorowe kamienie szlachetne, jakie tylko możesz sobie wyobrazić, w postaci bransoletek, pierścionków, kolczyków i wisiorków. Ta marka jest doskonałym wyborem dla osobistej ekspresji, niezależnie od tego, czy chcesz kupić swojej absolwentce biżuterię z jej kamieniem urodzinowym, czy z barwami jej szkoły. Masz również możliwość spersonalizowania własnej wzorzystej bransoletki z wybranymi kamieniami szlachetnymi.

Biżuteria bez końca

Specjalnością tej marki, spośród wszystkich innych firm oferujących kolekcjonerskie bransoletki charms, jest kolor. Ich bransoletki są wykonane z autentycznej skóry cielęcej w każdym kolorze tęczy i nie tylko. Kolekcje charmsów Endless Jewelry obejmują Zwierzęta, Miłość i Pod Morzem, ale najbardziej znaczącą dla Twojego absolwenta będzie prawdopodobnie Kolekcja Zodiakalna. Te elementy są zaprojektowane jako srebrne i złote monety z wygrawerowaną nazwą Twojego znaku astrologicznego.

Movado

Zegarki Movado są dostępne w wersjach dla kobiet i mężczyzn, które są eleganckie i innowacyjne. Dla młodszego pokolenia Movado Bold to nowoczesny zegarek z tarczą wysadzaną diamentami dla pań i w obudowie ze stali nierdzewnej z paskiem ze skóry byka dla panów. Nie ma lepszego sposobu na uczczenie tej wyjątkowej okazji niż piękny zegarek.

Ukończenie szkoły oznacza początek nowego rozdziału w życiu. Mając przed sobą świetlaną przyszłość, spraw, aby podróż Twojego absolwenta była niezapomniana dzięki symbolicznej biżuterii. Aby znaleźć idealny prezent z okazji ukończenia szkoły, odwiedź jeden z naszych oddziałów w Connecticut lub zajrzyj na naszą stronę internetową.